среда, 17 октомври 2018 | Вести денес: 89 ново

Се фотографираше топлес и објасни: Јас не сум „чиста“ жена!

Познатата манекенка Емили Ратајковски сите ги изненади кога објави дека се омажи и тоа во опшина без венчаница и голема помпа.

Бројните фанови и пријатели останаа затечени, меѓутоа Емили сите ги запрепасти со обаснување зошто во венчаница и во бела боја не сакала да го каже судбоносното Да.

-Никогаш не сум имала желба да се омажам во бела венчаница. Зошто? Па затоа што јас не сум „чиста“ жена. Јас сум жена со силен карактер, со многу искуство и сексапил и белото како бело не го доживувам на начин на кој би требало. Еднставно не се гледам себеси во тоа. Кога дојде моментот да се омажам, размислував за црвено одело, за на крај на се решам за сенф жолта боја. И не згрешив, тоа дефинитивно сум јас – рекла Емили, објавувајќи најнова топлес фотографија.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top