петок, 19 октомври 2018 | Вести денес: 2 ново

Вознемирувачко: Тинејџерка ја бутна својата другарка под автобус кој за милиметар ја промаши нејзината глава (Видео)

Во Полска е снимено страшно видео од незгода на улица, кога една 17 годишна тинејџерка за малку не ја прегази автобус.

Нејзината другарка од шала ја бутна под автобус, а тинејџерката со главата падна пред тркало на возилото и за голема среќа избегнато е најлошото.

Нејзината другарка сега е обвинета за загрозување на живот, а ако ја осудат и се заканува една година затвор.

Погледнете:

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top