понеделник, 22 октомври 2018 | Вести денес: 66 ново

Секси и луксузно – кој друг, ако не Мелита (фото)

Мелита Ракичевиќ, популарната водителка дефинитивно „царува“ на социјалните мрежи. Таа повторно провоцира со секси фотографии, овојпат стегната во црно мини здолниште позира пред скап автомобил.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top