среда, 17 октомври 2018 | Вести денес: 96 ново

Сопругот на Беквалац одлучи што ќе прави по разводот

Сопругот на Беквалац кој ја претепа, одлучил по разводот да се пресели од Србија.

Тој се пожалил на пријателите дека му е преку глава од се и дека нема намера да биде во Белград.

Се надева дека ќе пројде со условна казна, а се надева и на брз развод, пренесе српскиот Курир.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top