четврток, 18 октомври 2018 | Вести денес: 0 ново

Нови детали за морничавата ноќ: Пред да ја претепа Наташа, Лука е виден со две девојки

Лука Лазукиќ непосредно пред да ја претепа сопругата, Наташа Беквалац во ноќата меѓу петокот и саботата, виден е во еден белградски клуб со другар и две девојки.

-Лука пред караницата и нападот на Наташа се забавувал во еден популарен клуб во Белград, во друштво на пријател, но и женски лица. После тоа Лазукиќ е виден какао го напушта локолот со тој пријател, но и со две девојки, со кои се одвезол во непознат правец- откриваат очевидци.

По враќањето дома меѓу Лука и Наташа избила караница, по што тој ја претепал.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top