недела, 23 септември 2018 | Вести денес: 70 ново

Бакнеж за автоматот: Вака славеше добитикот на Џек пот во Кочани (видео)

Како ли ќе славеше да беа 50.000 евра? Му посакуваме да добие, па да видиме.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top