вторник, 25 септември 2018 | Вести денес: 0 ново

Цеца го покажа мажот што ѝ го украл срцето

За љубовниот живот на Цеца Ражнатовиќ малку се знае, а во моментов таа е „сингл“, барем така се изјаснува во јавноста. Додека да се појави маж што ќе ѝ стане емотивен партнер, пејачката го поминува времето со мажите на кои им го подари своето срце, но само пријателски.

Меѓу нив е и фотографот и режисер Милош Надаждин, долгогодишен соработник и пријател на Цеца.

Shine in the dark…. 🌟🌟🌟

A post shared by CECA (@craznatovic_official) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top