недела, 23 септември 2018 | Вести денес: 54 ново

Ова е една од најголемите тајни на Марија Шерифовиќ: Три пати била…

Животната желба на пејачката Марија Шерифовиќ е да стане мајка. Таа поради тоа три пати до сега била на вештачко оплодување во Белград и во Лос Анџелес. За жал, пејачката не можела да забремени и од тоа премногу се разочарала и моментално целосно се посвети на музиката.

Неодамна таа изјави дека сака да роди машко дете.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top