понеделник, 24 септември 2018 | Вести денес: 0 ново

Марјана Станојковска ја отвори сезоната за капење во Охрид (галерија)

Maкедонската убавица Марјана Станојковска ja отвори сезоната за плажа и капење во Охридското Езеро. Топлиот април се погоди за уживање во балканскиот бисер.

Прекрасно Охридско езеро напиша марјана на социјалните мрежи каде сподели фотографија од плажа.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top