среда, 17 октомври 2018 | Вести денес: 98 ново

Брачен пар објавил фотографија од венчавката: Кога виделе што има на неа не можеле да си дојдат при себе

Млад брачен пар од Велика Британија решиле да се венчаат и како и сите младоженци и тие очекувале дека тоа ќе им биде најубавиот ден во својот живот.

Ова не било некоја посебна вест, доколку една фотографија не покажала нешто невообичаено и необјасниво за младоженците.

Откако сопругата поставила фотографија од неа и сопругот од денот на свадбата на Фејсбук, нејзините пријатели и го насочиле вниманието на детал на кој таа претходно не обрнала внимание, пишува Дејли Стар.

Помеѓу нив двајцата се појавува лице, за кое никој не можел да објасни од каде се појавило на нивната фотографија.

 

извор: коктел.мк

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top