четврток, 18 октомври 2018 | Вести денес: 0 ново

350.000 луѓе се согласија дека е најубава жена на светот (фото)

Славната манекенка Ирина Шаек која со актерот Бредли Купер има ќерка, повторно го покажа своето совршено тело.

Таа на Инстагра сподели фотофрафија од одмор, а фановите полуде. Фотката собра над 350.000 лајкови а и многу коментари, а еден од нив гласеше „Морето врие од нејзината сексипилоност“

Според мислењето на многумина таа е една од најубавите жени во светот.

Мажите со сигурност му завидуваат на Бредли кој секојдневно има можност да ужива во нејзиното тело, а згодната манекенка не ја пропушти шансата да објави нова фотографија на социјалните мрежи и да ги полуди мажите.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top