Заев на мотор БМВ од 30.000 евра, се возеше низ Македонија (Фото)

Со мотор вреден неколку десетици илјади евра, Зоран Заев денес пристигнал на именден кај градоначалникот … Продолжи со читање Заев на мотор БМВ од 30.000 евра, се возеше низ Македонија (Фото)