четврток, 20 септември 2018 | Вести денес: 4 ново

Северина го запозна Роналдо (галерија)

Познато е дека хрватската пејачка Северина е голема обожавателка на Кристијано Роналдо. Поради тоа, таа ја искористи приликата да се слика со него, а со фотките се пофали на својот Инстаграм профил.

Таа со сопругот Игор Којиќ и синот го следеле натпреварот меѓу Јувентус и Реал на Бернабеу, па Хрватката се пофали со неколку кадри од тие моменти.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top