четврток, 20 септември 2018 | Вести денес: 4 ново

Среќен роденден Каролина Гочева: Пејачката на предроденденска журка со пријателките (галерија)

Поп-пејачката Каролина Гочева е родена на 28 април, но таа викендов со своите пријателки го прослави 38. роденден. На забавата присуствуваа Тамара Тодевска, Цаци Паковска и Олга Костовска.

 

Фотографијата од дружбата, со порака „Среќен роденден Каролина Гочева“ ја објави Тамара на својот инстаграм профил.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top