недела, 21 октомври 2018 | Вести денес: 74 ново

Шилегов забрани секс на Водно

Нема веќе секс на Водно. Во текот на денешниот ден екипи на Град Скопје поставија столпчиња покрај патот кон Средно Водно, така што тој дел повеќе нам да служи како паркинг. Скопските швалиери ќе мора да најдат друго осамено место за да водат љубов во автомобил.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top