четврток, 20 септември 2018 | Вести денес: 4 ново

Кеба се изнервира заради Северина

Драган Којиќ Кеба им се здал на новинарите кога го прашале за снаата Северина Којиќ.
Екипата на емисијата „Премиера“ со Кеба, освен другото, сакала да дознае дали Северина била домакинка и готвачка, а токму тоа прашање не му се допаднало на свекорот.
– Е ај, сега, не би одговарал на тоа прашање – без врска ми го трошите времето. Дали знае или не знае, прашајте ги Игор и Северина, рекол нервозно Кеба.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top