четврток, 20 септември 2018 | Вести денес: 4 ново

Тијана направи драстична промене на себе, нема да ја препознаете (Фото)

Тијана Дапчевиќ сите ги изненади со својата нова фотографија на Инстаграм, па многумина и рекоа дека не личи на себе.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top