вторник, 18 септември 2018 | Вести денес: 90 ново

Квалификации за ЕП 2020: Македонија од првиот шешир ги чека своите противници

Во секој момент треба да започне извлекувањето на групите за Квалификациите за ЕП 2020, што се одржува во Тројдхам со почеток од 19:00 часот.

Квафилкациските натпревари започнуваат во октомври, а Македонија од првиот шешир ќе ги чека своите противници. Следете ја ждрепката во живо

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top