четврток, 20 септември 2018 | Вести денес: 4 ново

Чини од 20 до 100 илјади евра: Пријовиќ сака да се венча во ваква венчаница (Фoто)

Пејачката Александра Пријовиќ деновиве ја ангажираше стилистката Ана Антиќ, ќерка на фудбалерскиот селектор Радомир Антиќ, која стилизира и советува ѕвезди како Адријана Лима и актерката Сиена Милер, која и помага и како да избере венчаница.

Според пишувањата на еден српски медиум, Пријовиќ многу и се допаднале моделите на реномираниот бренд Диор.
Таа замислува венчаницата да биде сведена, но ефектна, а бидејќи и Брена носеше Диор на својата свадба, веројатно и Александра ќе ја продолжи традицијата.

Според објавените детали Пријовиќ најмногу сакала модел како оној што го носеше Греј скели и Миранда Кер, модел кој чини од 20 до 100 илјади евра.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top