четврток, 18 октомври 2018 | Вести денес: 0 ново

Ист како него: Ова е вистинскиот син на Џихан од „Парампарче“

По завршувањето на снимањето Еркан се уште не се пофалил со нов ангажман, но затоа е доста активен на социјалните мрежи објавувајќи фотографии со своето семејство.

Знаете дека е среќно оженет со саканата Дидем, со која во бракот имаат еден син.

Според фотографиите може да се заклучи дека неговиот наследник ги земал гените на тато, барем според физичкиот изглед, а дали и тој ќе покаже афинитет кон актерството, останува да видиме…

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top