недела, 23 септември 2018 | Вести денес: 70 ново

Папарацо фотографиите го запалија Инстаграм: Супермоделот топлес ужива во 16 години помладото момче во Мексико

Хајди Клум е фотографирана од папараците како со нејзиното 16 години помладо момче, 28-годишниот музичар Том Каулиц, се одмораат во куќа покрај базен во Мексико.

„Дежурните фоторепортери“ ја фатија славната манекенка топлес и во опуштено издание со членот на бендот „Токио Хотел“.

Гласините за нивната љубовна врска се појавија минатиот месец кога беа видени заедно во Пасадена, а сега тоа е и потврдено.

Пред Том, Хајди беше во врска со трговецот со уметнички дела Вит Шнабел, а од 2005 до 2012 година беше во брак со пејачот Сил, со кој има четири деца.

Том (28) исто така, зад себе има неуспешен брак со Рија Сомерфелд, што траеше само една година.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top