четврток, 18 октомври 2018 | Вести денес: 76 ново

Мелита, ти ли си?! (фото)

Познатата македонска водителка Мелита Ракичевиќ повторно ги изненади своите фанови со нови фотографии. На својата фејсбук фан страница објави 0фотки за кои само може да прашаме: Мелита, ти ли си?!

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top