четврток, 18 октомври 2018 | Вести денес: 78 ново

Карлеуша објави се**и видео по кое воздивнуваат и мажи и жени

Познатата балканска ѕвезда Јелена Карлеуша добро знае како да го привлече вниманието како на своите фанови така и на сите други корисници на социјалните мрежи.

Таа е доста активна на скоро сите познати социјални мрежи и често објавува провокативни фотографии и видеа.

Овој пат објави видео во мини-бикини каде го примами воздишките од посилниот пол.

Како и секогаш на нејзините објави следат голем број на коментари и лајкови.

Во продолжение можете да ја погледнете нејзината објава.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top