недела, 23 септември 2018 | Вести денес: 70 ново

Бебек изненади со разголената фотка од кревет со сопругата (фото)

Пејачот Жељко Бебек прославил 16. години љубов со својата сопруга и тоа на посебен начин.

#16 #godisnjica #godisnjicabraka #ononestonase #❤️

A post shared by BEBEK (@zeljkobebek) on

Имено, тој на Инстаграм се потсетил на убавите моменти со Ружица.
Тие двајца се сликале во интимни моменти, како го минуваат времето во спалната соба, опуштајќи се во базен, а и фотографиите од базенот дошле во прв план.
Она што на многумина им го привлекло вниманието е сликата која се нашла над нивните глави.
На неа Жељко и 34. години помладата Ружица се голи покриени само со чаршав.

#ononestonase … jedva cekamo ljeto … nezaobilazni Skradin …

A post shared by BEBEK (@zeljkobebek) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top