вторник, 25 септември 2018 | Вести денес: 0 ново

Бракот ќе им трае три години: Лоши прогнози за идната принцеза!

Кралското семејство во Британија вредно ја подготвува свадбата на принцот Хари и Меган Маркл за 19 мај годинава. И додека тие се подготвуваат за венчавка, веќе почнаа прогнозите за иднината на овој брак.

Многумина превидуваат скора пропаст на оваа врска. Предивувањата одат дотаму што се вели дека бракот ќе им трае три години, време за кое Меган ќе роди едно или две деца. Пропаста на бракот наводно ќе се случи поради неверствата на Хари, кој е еден вид сериски прељубник. Според некои укажувања, Хари не ја сака Меган толку колку што сака да биде со селебрити личност.

Сепак останува да се види дали овие предивудвања ќе се остварат.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top