недела, 23 септември 2018 | Вести денес: 70 ново

Снимил маж како има секс со дупче за голф! (видео +18)

Некои луѓе сакаат голф, но изгледа дека никој не го сака овој спорт како главниот актер на оваа приказна. Стивен Гејтон играл голф на терен во Бабингтон, кога забележал непознат маж како буквално имал секс со дупка за голф.

 

Видеото може да го погледнете OВДЕ

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top