среда, 26 септември 2018 | Вести денес: 1 ново

Љубовна драма во клуб меѓу Дарко и Ана Савиќ: Се појавила со новиот дечко додека тој пеел „Иди другоме“

Ана Севиќ минатата недела се појави со своето момче на роденденска просалва во Ковилово не знаејќи дека гостите ќе ги забавува нејзиниот поранешен сопруг Дарко Лазиќ.

Ситуацијата била непријатна, но тие се правеле дека се е во ред.

Ана седела покрај своето момче речиси еден час, дури и неколку пати се бакнале, додека Дарко само настапувал. Тој својата песна „Иди другоме“ за еден час ја испеал дури два пати, па многумина тоа го прокоментираа како дека е неменето за неа, пренесува Свет.

Многу брзо Ана и Даниел го напуштија ресторанот, а Дарко пријателите го тешеа, а до крајот на вечерта тој не се одвојуваше од чашата виски.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top