четврток, 18 октомври 2018 | Вести денес: 0 ново

Смирување на годината – Џенифер Анистон и Анџелина Џоли

Дали Џенифер Анистон и Анџелина Џоли конечно се смирија? Добро информирани извори тврдат дека информацијата е точна.

Процесот на помирување се одиграл на забавата која ја оргранизирала Reese Witherspoon, пишува американскиот таблоид Woman’s Day. Двете актерки поминаа повеќе од една деценија избегнувајќи се, ама и двете прифатија да дојдат на роденденската забава на својата колешка, која им помогна да ги закопаат секирите.

“Рис со години балансираше меѓу нив две и секако дека не и беше лесно,сепак одлучии двете да ги пoкани на роденденот“, вели изворот идодава дека Анистон прва се доближила до Џоли и прозборела со неа.

“Во тој момент, се чинеше дека сите очи се вперени во нив две, и се чувствуваше тензија. Името Бред Пит не се спомнуваше, но Анџелина наводно изјавила дека и е криво што Џенифер се раздвоила од Џастин.
Од друга страна портпалорот на Анистон демантираше декадо оваа средба воопшто дошло.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top