четврток, 18 октомври 2018 | Вести денес: 76 ново

Турунџиева: Од секој сперматозоид не бидува човек

„Од секој сперматозоид не бидува човек“ – напиша поп-пејачката, водителка и писателка Сузана Турунџиева која е една од најактивните познати Македонки на социјалните мрежи.

Дали некој ја изнервира или пак се работи само за духовит статус Турунџиева не откри, но наиде на поддршка од оние што ја следат на социјалните мрежи. Доби и коментари дека е духовита.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top