понеделник, 20 август 2018 | Вести денес: 68 ново

Уморна, но пресреќна мама: Ана Ивановиќ со оваа фотографија ги разнежи сите!

Поранешната српска тенисерка, Ана Ивановиќ објави нова фотографија со своето бебе.

На Ана нема трошка шминка, се гледаат пегите и ситните маани на лицето, поради кои сме поубави, бидејќи сме природни, но најважна е блескавата насмевка, која ниту еден замор не може да ја избрише од лицето.

Ана за раце ја држи малата рака на својот син и блеска од љубов.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top