недела, 23 септември 2018 | Вести денес: 2 ново

Тој е еден од најголемите заводници во светот: Ќе се шокирате од тоа како изгледа денес

Антонио Бандерас деновиве не личи на себе поради филмската улога на Пабло Пикасо.

57-годишниот актер се појави на премиерата на својот најнов филм „Genius Picasso“ со избричени веѓи и глава.

На свеченоста, холивудскиот заводник беше придружуван од 20 години помладата девојка Никол Кемпел и нејзината сестра близначка.

Тој со сигурност е еден од најголемите заводници на сите времиња.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top