вторник, 23 октомври 2018 | Вести денес: 23 ново

Будно ја следи: Контраверзен бизнисмен фрли око на познатата пејачка!

Дејан Поповиќ Тигар важи за контраверзен бизнисмен, кој бил упасен поради сомневање дека претепал поранешен полицаец, а познат е и по разузданиот живот, како и бурните врски со познати дами.

Тигар е популарен и на социјалните мрежи, а на Инстаграм има преку 11.000 следбенции. Сепак Поповиќ следи само една дама.

Него успеала да го фасцинира Емина Јаховиќ, која е единствена жена која Тигар ја следи на Инстаграм. Останува да видиме дали бизнисменот фрлил око на поп ѕвездата, или само ја следи нејзината работа.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top