четврток, 18 октомври 2018 | Вести денес: 53 ново

Во центарот на геј афера: Го фатија во компромитирачка поза, а сопругата му е секс бомба!

Златан Ибрахимовиќ беше во центар на геј скандал кога пред повеќе од 6 години беше фатен во компромитирачка поза со Жерард Пике, партнерот на Шакира со која има две деца.

Тие двајцата тогаш објасниле дека во прашање бил момент на емотивно растројство поради лошите спортски резултати, а не момент пред бакнеж како наведувале медиумите. Златан во меѓувреме е во неофицијален брак со Швеѓанката Хелен Сгер.

Жерард Пике во една прилика објасни дека сцената со нив двајцата се случила кога Златан дошол да му честита на Пике на објавената автобиографија и дека фотографијата нема никаква сексуална позадина.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top