четврток, 22 ноември 2018 | Вести денес: 29 ново

Ја удирал со тупаници по лице, ја влечел за коса по скали, Васкез ја претепа девојка си (Видео)

Бејзбол играчот Данри Васкез добил отказ во клубот, откако на интернет се појавила снимка на која брутално ја претепува својата девојка!

Спортистот од Венецуела бил уапсен откако безбедносните камери во зградата го снимиле екстремно насилното однесување на Васкез.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top