четврток, 18 октомври 2018 | Вести денес: 45 ново

Беше секс-бомба, a сега има 16 килограми повеќе: Зошто актерката драстично се здебели?

Шарлиз Терон за улогата во новиот филм „Тули“ се здебели 16 килограми, а неодамна се појави и трејлерот за оваа драма.

Таа во филмот игра мајка на две деца, која е бремена со третото, а на инсистирање на нејзиниот брат ја ангажира дадилката Тули, иако во почетокот е скептична за оваа одлука.

Таа се здебели 16 килограми за улогата.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top