вторник, 13 ноември 2018 | Вести денес: 1 ново

Ни таа не чекаше долго – повеќе не е сама во станот по разводот со Дарко Лазиќ

После сите скандали околу Дарко Лазиќ, Ана Севиќ и нивниот развод, кај нив се случија големи промени.

Во станот во кој таа живееше со својот сопруг Дарко Лазиќ, се вселила нејзината мајка, која ѝ прави друштво и ѝ помага да го преброди тешкиот период.

Соседите велат дека секојдневно ја гледаат Ана на поминување и дека воопшто не им изгледа загрижено.

Станот во кој живееја заедно, Дарко го купил на нејзино име, така што ќе ја остави да живее во него заедно со ќерката Лорена.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top