среда, 24 октомври 2018 | Вести денес: 1 ново

Им паднаа вилиците на жирито, Ирина никого не остави рамнодушен (видео)

Жири комисијата во Грузиското талент шоу остана зашеметена од настапот на Ирина Шевченко. Ирина најпрвин на сцената излезе целосно покриена , за да се соблече во костим на стомачна танчерка . Веднаш по тоа следуваше вистинско шоу . По завршувањето на настапот, кога Ирина беше легната на подот , жирито не можеше да проговори .

Снимката од нејзиниот настап набргу постана хит.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top