вторник, 20 ноември 2018 | Вести денес: 8 ново

За оваа фризура окапала 13 часа на фризер (ФОTО)

Американската старлета Ким Кардашијан е склона на промени кога станува збор за нејзиниот физички изглед, па имавме можност да ја видиме и како црнка, блондинка, со кратка или изразито долга коса.

💧

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Пред неколку месеци таа одлучила да ја бојадиса својата црна коса во платинесто руса.

DAY 15

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on


-Последните неколку дена ги поминав во бланширање на коренот од косата. О, мој Боже, дури 13 часа. Оваа руса коса бара многу одржување – се пофалила старлетата на Твитер додека ја бојадисувала косата, погледнете.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top