среда, 17 октомври 2018 | Вести денес: 0 ново

Прва прошетка на близначките на Јована и Жељко – само да видите кој им помага!

Жељко и Јована Јоксимовиќ станаа родители на близначките Срна и Ана во октомври, а конечно го дочекаа  и специјалниот семеен момент, што пејачот го обелодени на Инстаграм.

Имено, Жељко сподели фотографија која го покажува среќното семејство и тоа во прва прошетка на близначките.

Додека гордиот татко фотографира, на мама Јована во туркање на количката и помага нивниот син Коста.

-Прва прошетка – прокоментирал популарниот пејач и открил дека за него тоа е вистинска радост и среќа.

И покрај тоа што Јована се породи пред само два месеца нејзината линија е феноменална, барем ако се суди по овој кадар.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top