понеделник, 19 ноември 2018 | Вести денес: 70 ново

Ирина Шајк со длабоко деколте и шлиц до гаќичките (фото)

Руската позната манекенка Ирина Шајк позната е по својата убавина и совршена фигура, а кога на себе има провокативен фустан, тогаш нејзиниот сексапил „пука“ во буквална смисла на зборот.

Манекенката се појавила на престижниот настан „The British Fashion Awards“, за каде облекла бел фустан со длабоко деколте и уште подлабок шлиц од под кој ѕиркаа гаќичките.

Ирина е во брак со холивудскиот актер Бредли Купер, а од мај оваа година таа се оствари и како мајка.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top