сабота, 17 ноември 2018 | Вести денес: 0 ново

„Гореа“ улиците на Њујорк: Ешли Греам трчаше во долна облека (видео)

Манекенката Ешли Греам учествуваше во снимањето на празничниот календар на списанието „Love“. Оваа година, по светските топ модели Емили Ратајковски, Бела Хадид и други, честа да ја одбележи годината ѝ припадна на Греам.

Нејзината главна цел е да ги потсети жените колку е важно да бидат силни.

-Ги потсетуваме жените да бидат силни бидејќи ние го водиме светот, рече Ешли (30) која за потребите на кампањата трчаше во долна облека низ улиците на Њујорк.

The wait is almost over! Here’s a taste of what’s to come in this year’s #LOVEADVENT by @philpoynter featuring @theashleygraham @emrata @kendalljenner @slickwoods @sarasampaio @madisonbeer @doutzen @golden_barbie @gigihadid @realbarbarapalvin @winnieharlow @haileybaldwin @stellamaxwell @jourdandunn @bellahadid @kateupton @taylor_hill @teyanataylor @hoskelsa @camimorrone @romeestrijd @karliekloss @alexisren @sistinestallone @shaninamshaik @lovegrace_e and @hannahfergusonofficial 🎄✨🎅 #STAYSTRONG 💪 Fashion Editor @sallylyndley Casting @bitton and @twodadstwokids Make-up @hungvanngo and @alice___lane Hair @cameronjon, @luke_chamberlain and @benskervin Music @nathangregorywilkins and @richardxbm DOP @hashtaghankoff Production @serlinassociates Post Production @millchannel and @millbeautychannel With thanks to @agentprovocateur, @alainmikliparis, @burberry, @coach and @marcbeauty

A post shared by LOVE MAGAZINE (@thelovemagazine) on

Во секси видеото објавено на социјалните мрежи, Ешли го истакнува нејзиното прекрасно тело со бујни облини облечена само во долна облека и го потврди нејзиното заложување да им покаже на жените дека треба да го сакаат своето тело.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top