понеделник, 19 ноември 2018 | Вести денес: 77 ново

Црните чизми се секогаш во мода

Сезоната на чизми одамна почна, а секоја жена сака да го пронајде идеалниот модел во кој ќе ги мине зимските денови.

Кога се одбираат соврчените чизми, удобноста, но и она што е во тренд, секако има приоритет. За убави чизми секогаш треба да се инвестира. Но, ако сакате класичен модел кој ќе трае неколку сезони, без разлика на трендовите, тогаш црни чизми се најдбар избор.

Тие се секогаш во тренд, може лесно да се комбнираат со секоја комбинација.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top