сабота, 22 септември 2018 | Вести денес: 2 ново

Ламбе Алабакоски и синот Михаил заедно славеа роденден во Мексико (фото)

Пејачот Ламбе Алабакоски неколку дена ужива со семејството на плажите на Канкун во Мексико. Откако на својот инстаграм-профил деновиве споделуваше фотографии од убавините на мексиканското одморалиште, вчера Ламбе објави фотографии од прославата на двојниот роденден – славеа тој и неговиот тригодишен син Михаил.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top