петок, 19 октомври 2018 | Вести денес: 76 ново

Северина не го очекуваше овој удар

Северина доживеа уште едно големо разочарување откако на судењето за старателството на синчето, доби рамноправно старателство со својот поранешен сопруг Милан Поповиќ.

Северина изјави дека судот е со неа во конфликт и дека донеле низа незаконски одлуки.

По нејзината тужба за старателството, Северина вели дека судот и ги отфрлил барањата.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top