петок, 19 октомври 2018 | Вести денес: 75 ново

Јоана си замина дома (ФОТО)

На 8 октомври се роди првата радост на актерот Сашко Коцев и неговата сопруга, радиологот Смиљана.

-Сашко е вистински шампион, се грижеше за мене и во бременоста, а сега ќе биде одличен во улогата на татко – вели Смиљана во краткиот разговор за сајтот на болницата.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top