среда, 14 ноември 2018 | Вести денес: 56 ново

Меланија Трамп прекрасна и во костум со вратоврска (ФОТО)

Првата дама на САД, Меланија Трамп изгледа неверојатно и во костум. Ова стана очигледно од посетата на канадскиот премиер Џастин Трудо во Вашингтон со неговата сопруга Софи.

Меланија обично може да биде видена со разновидни, како стил и боја, фустани, но овој пат избрала сив костум, дополнет со вратоврска, која паѓаше слободно врз нејзината кошула.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top