сабота, 22 септември 2018 | Вести денес: 2 ново

Како Трамп разговара со Меланија кога мисли дека никој не го слуша (Видео)

Откако Доналд Трамп е избран за претседател на САД, се случија прилично интересни ситуации помеѓу него и неговата сопруга Меланија. Сепак, последнава, според пишувањата на „Индипендент“, е можеби најчудна.

На снимката што ја објави Белата куќа, Меланија прво го најавува говорот на Доналд на манифестација во воената база Ендрус, а потоа тој ѝ приоѓа, ѝ се заблагодарува и се слуша: „Оди на другата страна на сцената, оди седи, душо“, ѝ вели Трамп на својата сопруга како да зборува со мало дете.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top