среда, 17 октомври 2018 | Вести денес: 1 ново

Едноставен трик за чистење тави кој чини 5 денари (Видео)

Со еден компир може да ги фрлите сите детергенти за во кујната, и да ги исчистите и светнете вашите тави и тенџериња.Со еден компир може да ги фрлите сите детергенти за во кујната, и да ги исчистите и светнете вашите тави и тенџериња.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top