среда, 21 ноември 2018 | Вести денес: 2 ново

Ова се сандалите што ќе се носат летово

Модната куќа „Шанел“ за ова лето нуди нов модел на сандали. Станува збор за модифицирана верзија на многу популарните балетанки, но овојпат со отворени петици и со ременче како додаток кое се протега по горниот дел на стапалото.

sandali_cover

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top