среда, 17 октомври 2018 | Вести денес: 0 ново

Фудбалери кои се во роднински врски, а не сме знаеле до сега (видео)

dzon teri

Многу често на интернет можеме да сретнеме одредени видеа со специфична необична фудбалска содржина. Во таа категорија спаѓа следново со Топ 10 играчи за кои не сте знаеле дека роднински се поврзани.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top